معرفی آقای تدریس

مجموعه آقای تدریس یکی از بزرگ ترین و تخصصی ترین وبسایت های معرفی مدرسین در رشته ها و دروس گوناگون جهت تدریس خصوصی به صورت حضوری و آنلاین میباشد.

وبسایت آقای تدریس دارای بانک اطلاعاتی بسیار بزرگی از جامعه معلمین و مربی های سراسر کشور است. همچنین بانک اطلاعاتی ما روز به روز بزرگتر و جامع تر میشود. هدف ما در مجموعه آقای تدریس ایجاد بزرگترین جامعه اطلاعاتی معلمین کشور است. تا دانش آموزان بتوانند با بررسی نظرات سایرین و مشاهده اطلاعات کامل هر دبیر براحتی بهترین دبیران را انتخاب کنند.

وبسایت آقای تدریس با داشتن هزاران کلیک ورودی از موتورهای جستجوگر توانسته به دیده شدن بسیاری از معلمان و مدرسان کشور کمک کند. ایجاد پروفایل کاربری در آقای تدریس برای همه معلم های کشور رایگان است. ولی شما عزیزان میتوانید با ستاره دار کردن پروفایل خود، اطلاعات خود را در معرض دید هزاران دانش آموز و والدین آنها قرار دهید. در ادامه به آموزش نحوه ایجاد پروفایل و نحوه ستاره‌دار کردن آن میپردازیم.

 

نحوه ساخت پروفایل رایگان

پر کردن فرم ثبت نام

جهت ایجاد پروفایل کافیست ابتدا ,وارد لینک زیر شده و با پر کردن فرم مربوطه را اطلاعات کاملی شامل اطلاعات تماس، رزومه کاری و تحصیلی خود ارائه دهید و سپس یک نمونه فیلم کوتاه (۱ تا ۳دقیقه) از نحوه تدریس خود به شماره تلگرام ۰۹۳۵۵۲۱۱۵۴۴ ارسال کنید، تا اطلاعات شما توسط همکاران ما بررسی و تایید شود.

 

در ادامه شرح کوتاهی از اطلاعاتی که برای ایجاد پروفایل رایگان نیاز است را ارائه میکنیم.

در فرم همکاری، فیلدهای ستاره دار و بی ستاره وجود دارد. پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی میباشد.

نام و نام خانوادگی: لطفا نام و نام خانوادگی خود را به طور کامل وارد کنید.

تحصیلات: لطفاً اطلاعات تحصیلی خود شامل مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل را وارد نمایید.

هزینه تدریس: لطفاً هزینه تدریس خود را برای کلاس های خصوصی یا چند نفره وارد کنید. میتوانید در این بخش از کلمه توافقی استفاده نمایید ولی بهتر است بدانید هرچه اطلاعات بیشتر و شفاف‌تری ارائه دهید، تمایل برای تماس با شما از طرف دانش آموزان یا والدین آنها افزایش خواهد یافت.

درباره من: لطفا در این قسمت اطلاعات کاملی از خودتان ارائه دهید. اطلاعاتی شامل تحصیلات، نحوه تدریس، نتایج دانش‌آموزان گذشته، رزومه و … . سعی کنید در این قسمت چیزی در حدود 300 کلمه بنویسید. این قسمت مهم‌ترین بخش در پروفایل شما هست که باعث جذب دانش‌آموزان میشود ولی هرگونه تعریف و تمجید اضافه نتیجه عکس خواهد داد.

سابقه کار: لطفاً میزان سال سابقه کار حرفه‌ای خود را درج نمایید.

روش تدریس: بین گزینه های حضوری و آنلاین هر کدام را که تمایل دارید (یا هر دو) وارد نمایید.

موبایل: لطفاً شماره تماس خود را بنویسید. این شماره جهت برقراری تماس توسط دانش آموزان در سایت ارائه شده و قابل رویت توسط عموم است.

واتساپ: در صورتی که تمایل دارید از طریق واتساپ با شما ارتباط برقرار شود شماره واتساپ خود را بنویسید.

اینستاگرام: در صورتی که صفحه اینستاگرام جهت ارائه نحوه تدریس خود دارید آدرس آن را ذکر کنید. لطفاٌ آدرس را به طور کامل ذکر کنید.

ارتباط در تلگرامدر صورتی که تمایل دارید از طریق تلگرام با شما ارتباط برقرار شود شماره تلگرام یا ID آن را بنویسید.

اولویت راه ارتباطی: در صورتی که چند راه ارتباطی (تلفن تماس، واتساپ، تلگرام و …) را وارد کرده‌اید، را ارتباطی با اولویت بالاتر را مشخص نمایید. فراموش نکنید که تمامی اطلاعات تماس شما به بازدیدکنندگان ارائه میشود. ولی به ایشان پیشنهاد میشود که بهتر است از این طریق با ایشان ارتباط برقرار نمایند.

کانال تلگرام: اگر کانال تلگرام جهت ارائه اطلاعاتی درباره خود مانند: نمونه تدریس، جزوات و … دارید، در صورت تمایل آدرس آن را وارد کنید.

نام درس: لطفاً تمامی دروسی را که تمایل به تدریس آنها را دارید را درج نمایید.

مقاطع: در چه مقطعی تدریس میکنید. میتوانید از مقاطع ابتدایی اول تا کنکور را انتخاب کنید.

شهر: لطفاً شهری را که در آن تمایل به تدریس حضوری دارید را وارد کنید. اگر در چند شهر نزدیک به هم تمایل به تدریس حضوری دارید همه آن چند شهر را وارد کنید. مانند تهران و کرج یا رشت و لاهیجان و … . البته فراموش نکنید که شما در تمامی شهرهای ایران به عنوان مدرس آنلاین معرفی خواهید شد.

نام درس اصلی: لطفاً مهم ترین درسی را که در تدریس آن دارید علامت بزنید. برای مثال اگر ریاضی درس اصلی شما باشد در تمامی قسمت های وبسایت آقای تدریس پروفایل شما در بخش سایر معلمین ریاضی دیده میشود.

 

 لازم به ذکر است در صورت نیاز، ممکن است بخشی از اطلاعات وارد شده توسط شما بزرگواران توسط دپارتمان انتخاب مدرس این مجموعه ویرایش شده و بعد از منتشر گردد.


نمونه فیلم از نحوه تدریس

جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان با شما ارائه یک فیلم کوتاه از نحوه تدریس خود و همچنین یک تصویر جهت ارائه در پروفایل کاربری شما الزامی میباشد.

لطفاً این موارد را به نیز به شماره ۰۹۳۵۵۲۱۱۵۴۴ در پیامرسان بله، ایتا و یا تلگرام ارسال نموده و نام و نام خانوادگی خود را همراه با آنها ذکر نمایید.

در ادامه پیشنهاداتی جهت نحوه تولید فیلم نمونه تدریس ارائه می‌گردد.

دانش آموزان جهت آشنایی با نحوه تدریس شما به یک فیلم کوتاه ۱ تا ۳ دقیقه‌ای نیاز دارند. این فیلم میتواند شامل آموزش یکی از مباحث کوتاه درسی، حل یکی از تست های کنکور، حل یک سوال امتحانی یا تمرین های کتاب درسی و غیره باشد.

در صورتی که صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام دارید که قبلاً در آن نمونه تدریس های خود را ارائه کرده‌اید، کافیست آدرس آن را ذکر کنید. در غیر اینصورت میتوانید به روش های مختلف یک فیلم کوتاه را ضبط کرده و برای ما ارسال کنید.

نحوه ضبط فیلم:

طبیعی است اگر نمونه تدریس شما با امکانات کامل آموزشی ارائه شود بازخورد بسیار بهتری از طرف دانش آموزان خواهد داشت. نمونه یک فیلم با امکانات ضبط بالا را ببینید:

اما اگر امکانات بالا را جهت ارائه نمونه تدریس در اختیار ندارید جای نگرانی نیست. کافیست گوشی موبایل خود را در زاویه مناسب ثابت نموده و از روی کاغذ یا تخته کلاسی که در حال آموزش بر روی آن هستید، فیلم‌برداری نمایید. به یاد داشته باشید که اگر بتوانید با گفتار خود فهم مسئله را برای دانش آموز ساده و راحت کنید، ارتباط لازم با نحوه تدریس شما برقرار خواهد شد. میتوانید یک نمونه را در فیلم زیر ببینید.

ستاره دار کردن پروفایل

شما معلمین عزیز میتوانید با ستاره دار کردن پروفایل خود آمار بازدید از پروفایل و برقراری تماس را به نحو چشمگیری افزایش دهید. آگهی های ستاره دارد در بالای لیست سایر معلم‌ها در صفحات معرفی خصوصی نمایش داده میشوند. به عنوان مثال اگر در صفحه تدریس خصوصی ریاضی فقط آگهی ها 1 ستاره و رایگان موجود باشد، آگهی های تک ستاره بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده میشوند. ولی به محض اینکه یک آگهی 2 ستاره ثبت شود، این آگهی بالاتر از سایر آگهی ها نمایش داده میشود. همین ترتیب نیز برای آگهی‌هایی با ستاره های بیشتر برقرار است. لازم به ذکر است در صورت برابر بودن تعداد ستاره‌های چند معلم، معلمانی که بیش‌ترین تعداد نظرات در پروفایل آنها ثبت شده است، در رتبه بالاتر نمایش داده خواهد شد.

جهت ستاره دار کردن پروفایل کاربری خود کافیست به واحد پشتیبانی اطلاع دهید.

جهت مشاهده تعرفه تبلیغات وارد صفحه لینک روبرو شوید.  تعرفه تبلیغات

 

کدام نوع آگهی بازدهی بیشتری دارد؟

با توجه به اینکه آگهی‌هایی با ستاره های بیشتر بالاتر نمایش داده میشوند، بنابراین کسانی که آگهی‌های خود را به صورت ۵ستاره ثبت کنند بیشترین تماس را خواهند داشت. ولی از طرف دیگر در برخی شهرهای کوچک رقابت چندانی وجود ندارد و آگهی هایی با تعداد بالای ستاره ثبت نمیشود. بنابراین توصیه میکنیم که در ابتدا آگهی های خود را با ستاره های کمتر ثبت کنید و در صورتی که تعداد تماس های شما دلخواه نبود، تعداد ستاره ها را افزایش دهید.