بهترین معلم ریاضی کنکور

فهرست محتوای این صفحه

همانطور که اطلاع دارید درس ریاضی مهم‌ترین درس کنکور ریاضی و یکی از دروس نسبتا مهم در کنکور تجربی است و بسیاری از دانش‌آموزان همواره در تلاش هستند که با کسب درصد بالا در این درس رتبه خود را بهبود ببخشند. مدرسین مطرح این درس معمولا در مدارس معتبری مانند البرز، فرهنگ، مفید، مهدوی،‌ آتیه سازان و یا آموزشگاه‌های معتبری چون بعثت، هدف، ونوس، خواجه نصیر تدریس می‌نمایند. علاوه بر آن بسیاری از مدرسان مولفان انتشارات معتبری همچون گاج، اندیشه‌سازان و غیره بوده و یا بعضا طراحان سوالات آزمون‌های گاج، سنجش و قلم‌چی می‌باشند.

ویژگی‌های مدرس ریاضی کنکور

مدرسین ریاضی کنکور، همانند سایر مدرسین حوزه‌های دیگر، می‌بایست دارای یک سری ویژگی‌ها و مهارت‌های منحصر به فرد باشند و بتوانند آنها را در زمان تدریس و ارتباط با دانش‌آموزان به کار بگیرند. برخی از ویژگی‌ها و مهارت‌های عبارتند از: تجربه کافی، تسلط به مباحث پایه، تسلط به اصول تست زنی، توجه به نیازهای دانش‌آموز، استفاده از روش‌های تدریس کاربردی، آگاهی از تغییرات آموزشی. ضمنا مدرسین کنکور این نکته را در نظر دارند که تعدادی از مباحث ساده‌تر هستند و از بسیاری از آنها تعدادی سوال بصورت ثابت در کنکور وجود دارد و شما را در این خصوص آموزش خواهند داد.

در ادامه تعدادی از بهترین مدرسین ریاضی کنکور در کشور معرفی میگردد.

۱۰ بهترین معلم ریاضی کنکور در ایران

مدرس ریاضی محمدرضا رحیمی
مدرس ریاضی
آقای محمدرضا رحیمی مدرس ریاضیات کنکور و استاد دانشگاه ساکن شهر تهران می باشند. ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف تهران در مقطع کارشناسی ارشد و در حال حاضر دنشجوی مقطع دکترای مهندسی برق می باشند. از افتخارات و سوابق تحصیلی و کاری مهندس رحیمی می توان به مواردی همچون کسب رتبه 5 کنکور ارشد، کسب رتبه 16 کنکور سراسری مهندسی برق در مقطع دکترای، کسب رتبه 9 از هفدهمین المپیاد دانشجویی مهندسی برق، سابقه تدریس در دانشگاه شهید بهشتی، کانون فرهنگی آموزش ( قلم چی ) موسسه پارسه و مجموعه مدرسان شریف اشاره کرد. از ویژگی های روش تدریس ایشان می توان به مواردی همچون لحن آرام و دلنشین در حین تدریس و انتقال درست مفاهیم به دانش آموزان و همچنین حل سوالات به روشهای فوق تکنیکی و خلاقانه که جذابیت آموزش و علاقه یادگیری در دانش آموزان را تقویت می کند.
مدرس ریاضی صادق ثابتی
مدرس ریاضی
آقای محمد صادق ثابتی از دبیران و مدرسین با تجربه ساکن شهر تهران می باشند. ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با مدرک کارشناسی ارشد بوده و با نزدیک به 30 سال سابقه تدریس ریاضیات پایه و کنکور، مدرس مدرسه کنکور ایران در شبکه آموزش و مدیر گروه آموزشی آلا نیز هستند و از اساتید برتر در این حوزه محسوب می شوند. از ویژگی های کلاسهای برگزار شده توسط ایشان می توان به انعطاف و ایجاد محیط شاد حین تدریس اشاره کرد که باعث می شود دانش آموزان به دور از خستگی یادگیری بهینه و بهتری را تجربه کنند.
مدرس ریاضی رضا شاهمرادی
مدرس ریاضی
آقای رضا شاهمرادی مدرس ریاضیات دبیرستان و کنکور ساکن شهر کرمانشاه می باشند. ایشان فارغ التحصیل رشته ریاضی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد هستند، درمدت 7 سال سابقه فعالیت آموزشی خود مدرس مراکز آموزشی، دبیرستان های نمونه دولتی و تیزهوشان بوده و در حال حاضر مدرس ریاضی مجموعه آموزشی غرب آنلاین می باشند. استاد شاهمرادی همچنین برگزارکننده همایش های جمع بندی امتحان نهایی و کنکور هستند و سابقه تدریس در مجموعه قلم چی را در کارنامه خود دارند. استاد شاهمرادی نفر اول پاسخگو به سوالات کنکور تجربی در بین دبیران شهرستان در سایت قلمچی و دارای ۵ سال سابقه کلید زنی کنکور سراسری هستند. از ویژگی های روش تدریس ایشان می توان به مواردی همچون تدریس طبقه بندی شده کتاب درسی جهت آمادگی‌ کامل دانش آموزان برای امتحانات نهایی، حل بیش از ۱۰۰۰ تست در کلاس های سالیانه و برگزاری جلسات نکته و تست سالیانه،تدریس کامل در ابتدای هر جلسه و پاسخگو به تمامی سوالات دانش آموزان و برگزاری جلسات رفع اشکال در صورت لزوم و نیز دارای تعامل و ارتباط بسیار عالی با تمامی دانش آموزان و پیگیری تکالیف و ارتباط با اولیای دانش آموزان در سال تحصیلی را می توان نام برد.
مدرس ریاضی محمدرضا میرزایی
مدرس ریاضی
آقای محمدرضا میرزایی مدرس ریاضیات کنکور، حسابان رشته ریاضی و ریاضی رشته تجربی پایه یازدهم و دوازدهم ساکن شهر تهران می باشند. ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی ارشد بوده و با بیش از 23 سال سابقه تدریس در موسسات و مدارس معتبری همچون علوی جزو اساتید و دبیران با تجربه و ممتاز در این حوزه شناحته می شوند. از ویژگی‌های بارز این استاد می‌توان به نظم و پرانرژی بودن آن در کلاس اشاره نمود و همچنین ایشان سعی می‌کنند که با روش‌های مختلف ریاضی را برای دانش‌آموزان ساده‌تر کنند. ایشان با تقسیم کلاسهای دروس حسابان و ریاضی خود به دو بخش تشریح و تست هم به آموزش مفهومی و اساسی و هم به مسائل و نکات کنکوری پرداخته و با تلفیق هردو جزوات مناسبی برای دانش آموزان مهیا می کنند.
مدرس ریاضی مهدی عزیزی
مدرس ریاضی
آقای مهدی عزیزی مولف و مدرس حسابان و ریاضیات تجربی کنکور در آموزشگاه ها و مدارس معتبر شهر تهران می باشند. ایشان فارغ التحصیل رشته ریاضی محض از دانشگاه شهید بهشتی تهران در مقطع کارشناسی بوده و با 19 سال سابقه در این حوزه همچنان مشغول فعالیت هستند. از تالیفات ایشان می توان به مواردی همچون مینی میکرو طلایی ریاضی تجربی، مینی میکرو طلایی حسابان، خط ویژه دیفرانسیل و ریاضی پایه، دور دنیا در ۴ ساعت، کتاب کار حسابان، امتحان یار تجربی (همگی از مجموعه انتشارات گاج) اشاره کرد و علاوه بر مجموعه گاج همکاری با مجموعه ماز هم در رزومه کاری ایشان می توان نام برد. نظراتی دانش آموزانی که تجربه دانش آموختگی با این استاد گرامی را داشته اند می توان به مواردی همچون انتقال درست مفهوم به دانش آموز، سطح سوالات متوسط روبه بالا، باسواد هستن و قدرت بیان عالی، لحن تدریس عالی، صفر تا صد موضوع توضیح داده می شود، استاد بی حاشیه و … اشاره کرد.
مدرس ریاضی آریان حیدری
مدرس ریاضی
آقای آریان حیدری مشاور، مولف و مدرس ریاضیات کنکور ساکن شهر تهران می باشند. ایشان دارای مدرک مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل رشته MBA در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی شریف تهران هستند. آقای حیدری همچنین سابقه تدریس در مدارس سمپاد و مدارس و آموزشگاه های هدف، کلاسینو، تدریس ریاضی در دانشگاه امیرکبیر و طراحی سوالات آزمون های ماز و قلم چی را در کارنامه خود دارند. استاد حیدری مدرس برنامه های فرصت برابر و کارنامه ۲۰ صدا و سیما و مدرس پروازی به شهرهایی همچون اصفهان، تبریز، گرگان، مشهد و کرمان بوده اند، همچنین تالیفاتی همچون کتاب ریاضیات هرکول انتشارات راه اندیشه و کتاب کنکوریوم انتشارات مهر و ماه را داشته اند. از روش تدریس ایشان می توان به مواردی همچون آموزش از صفر و سطح پایین به بالا و حل مسائل و تست های با کیفیت و ایجاد آمادگی برای کنکور اشاره کرد. همچنین ایجاد تعامل مثبت با دانش آموزان و افزایش فعالیت های کلاسی که باعث می شود دانش آموز مجبور به حل تمرین و فعالیت در کلاس شده و به یادگیری بیشتر کمک می کند.
مدرس ریاضی معین کرمی
مدرس ریاضی
جناب آقای معین کرمی از دبیران جوان و درعین حال با تجربه و نخبه در رشته ریاضیات پایه تا کنکور و استاد دانشگاه صنعتی شریف با بیش از 15 سال سابقه تدریس ساکن شهر تهران می باشند. ایشان با قبولی در دوره ارشد و دکترا بدون آزمون و با شرایط استعدادهای درخشان، فارغ التحصیل رشته ریاضی در مقطع دکترای تخصصی (PHD) از دانشگاه صنعتی شریف بوده اند. از دیگر عناوین و افتحارات ایشان می توان به مواردی همچون عضو بنیاد ملی نخبگان و برگزار کننده همایش های کنکوری، عضو مدیران خانه ریاضیات،مدرس بیش از ۱۵۰ رتبه زیر ۱۰۰ در رزومه کاری اشاره کرد. از موسسات و مدارسی که ایشان تدریس کرده اند میتوان به مواردی همچون سمپاد تهران، اهواز، کرمان، ورامین، آموزشگاه های سلام اهواز، گاج کرمان، اندیشه ها تهران، مدارس نخبگان علامه طباطبایی، ادیب فرزانه، بهشت، سرای دانش رسالت، پیشگام، سوده، مدرسه کوشش ، مدرسه دانشجو تهران، آموزشگاه راه اندیشه تهران اشاره کرد.
مدرس ریاضی مسعود آقاسی

مسعود آقاسی

مدرس ریاضی

آقای دکتر مسعود آقاسی مولف کتاب و مدرس ریاضی و استاد دانشگاه دارای مدرک دکترای ریاضی محض از دانشگاه صنعتی شریف می باشند. ایشان بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس ریاضی عمومی و معادلات در دانشگاه و موسسات کنکور ارشد و دکتری داشته و مولف بیش از ۱۵ عنوان کتاب دانشگاهی و کنکوری بوده که با همکاری با انتشارات نگاه دانش کتابهایی همچون: ریاضی عمومی 1و2 ، معادلات دیفرانسیل، 8مرحله آزمون MBA و … تالبف ایشان می باشند. از سوابق ایشان می توان به تدریس ریاضی عمومی و معادلات دیفرانسیل در دانشگاه صنعتی شریف در سال‌های ۷۹ تا ۸۳ ، تدریس در دوره‌های المپیاد دانش‌آموزی در سال‌های ۷۹ تا ۸۳ ، تدریس در مدارس استعدادهای درخشان (علامه حلی) در سال‌های ۷۹ تا ۸۱ و موارد دیگر اشاره کرد.

مدرس ریاضی مهرداد عباسپور

مهرداد عباسپور

مدرس ریاضی

آقای مهرداد عباسپور از دبیران و مدرسان باتجربه و باسواد در حوزه تدریس ریاضیات تجربی و حسابان ساکن شهر تهران می باشند. ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه صنعتی شریف تهران و دارنده مدال طلای المپیاد ریاضی جهانی در سال ۱۹۹۳ بوده اند. از سوابق آموزشی و تدریس ایشان می توان به مواردی همچون تدریس در مراکز و آموزشگاه های هدف و ستارگان هدف، مدارس علامه حلی و تیزهوشان فرزانگان (سمپاد)، ریحانه نام برد. همچنین تالیفات کتب آموزشی ریاضی ایشان عبارت است از حسابان و ریاضیات پایه جامع، ریاضی تجربی جامع، جمع بندی حسابان و ریاضیات پایه، جمع بندی ریاضی تجربی (همگی از نشر پرگار)، بانک تست ریاضیات کنکور مبتکران، دیفرانسیل پیشرفته سبز، کتاب جامع دیفرانسیل و حسابان انتشارات مثلث مثبت که مجموعه این فعالیتها تا به امروز 20 سال سابقه و تجربه در این حوزه قلمداد می شود.

درس ریاضی از چندین درس تشکیل شده که در مقاطع مختلف به دانش آموزان تدریس شده است. دانش‌آموزان می‌بایست به مطالب ارائه شده در کتب مختلف مانند: مثلثات، هندسه، احتمال، حسابان، گسسته و سایر مباحث مسلط باشند تا بتوانند سوالات هر بخش را در کنکور به خوبی پاسخ دهند. مدرسین ریاضی نیز می‌بایست مباحث پایه‌ای این درس را بصورت اصولی به دانش‌آموزان مرور کرده و بتوانند ایشان را با آمادگی هر چه بیشتر به سمت آزمون کنکور راهی نمایند.

مجله آقای تدریس
افزایش بازدهی مطالعه; چگونه بهتر درس بخوانیم؟
تاثیر-معدل-در-کنکور
تاثیر معدل در کنکور
مطالعه-با-تکنیک-پومودورو
تکنیک پومودورو برای درس خواندن
دوره-آموزشی-یا-معلم-خصوصی
خرید دوره آموزشی بهتر است یا گرفتن معلم خصوصی
تدریس-خصوصی-ارزان
تدریس خصوصی ارزان (راهکارهای کاهش هزینه‌های کلاس‌های خصوصی)
مقایسه تدریس خصوصی بصورت حضوری و آنلاین
مقایسه تدریس خصوصی حضوری و آنلاین
مدرسه-دولتی-یا-غیرانتفاعی
9 تفاوت اصلی بین مدارس دولتی و غیرانتفاعی
بهترین-نرم‌افزار-کلاس-آنلاین
روش‌های برگزاری کلاس آنلاین
10-تکنیک-برای-بهتر-درس-خواندن
10 تکنیک برای بهتر درس خواندن
هزینه-تدریس-خصوصی
هزینه تدریس خصوصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *